Apraksts
3W 450nm lāzerdiode īpaši atstarojošu materiālu metināšanai
Iespējas:
Augsta efektivitāte Ļoti stabila
Izcila staru kvalitāte Ilgs diodes kalpošanas laiks
PD/TEC/AimingBeam/Termistors/DetachableFiber funkcijas nav obligātas
Īpašs dizains īpaši atstarojošiem materiāliem, piemēram, vara, alumīnija... lāzermetināšanai

Datu lapas:
Preces Nr.: FC450DL3
Preces nosaukums: 3W 450nm ar šķiedru savienots diodes lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 450±10nm |
| Izejas jauda | 3W |
| Darba režīms | CW |
| Spektrālais platums FWHM | 7nm |
| Šķiedra | |
| Šķiedras garums | 1m |
| Šķiedru kodols | 105 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | 3A |
| Sliekšņa strāva Ith | 0.5A |
| Darba spriegums Vop | 5.5V |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 15~35℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70℃ |
| Viļņa garums Temp. Koeficients | 0,3 nm/℃ |
Iepakojuma rasējums:
![9O`IQ{]SZ1BCXLG{ICV5PTB](/Content/uploads/202098745/20200909141955fecb2c39b1934d0dab65a680dc366da7.png)
Populāri tagi: 3w 450nm lāzera diode augstu atstarojošo materiālu metināšanas piegādātājiem, ražotājiem Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










