Apraksts
75 W 793 nm ar šķiedru savienotu diožu lāzers
Pārskats
Funkcijas:
Šo ierīču galvenās funkcijas ietver 75 vatu izejas jaudu, 793 nm viļņa garumu un 1900 nm-2100 nm atgriezeniskās saites aizsardzību. Tiem ir arī 200 µm šķiedras serdes diametrs. Šie lāzeri tiek ražoti, izmantojot specializētas šķiedru savienošanas metodes, kā rezultātā tiek iegūti tilpuma produkti ar augstu efektivitāti, stabilitāti un izcilu staru kvalitāti.
Galvenās lietojumprogrammas:
Šķiedru un DPSS lāzersūkņi
Mašīnredze
Optoģenētika
Fotoluminiscence
Zobārstniecība
Fotodinamiskā terapija
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Datu lapa
Preces Nr.: FC793DL75
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 793 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±5nm |
| Izejas jauda | 75W |
| Spektrālais platums FWHM | 5nm |
| Slīpuma efektivitāte | 15W/A |
| Šķiedra | |
| Šķiedras serdes diametrs | 200um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1.5~2m |
| Šķiedru savienotājs | Pliks gals |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 3.5A |
| Sliekšņa strāva Ith | 0.3A |
| Darba spriegums Vop | 34V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 40% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 15-55 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20-70 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | ~0,3nm/grāds |
Zīmējums
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
Populāri tagi: 75w 793nm šķiedras savienoto diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










