Apraksts
150 W 808 nm ar šķiedru savienotu diožu lāzera modulis
Iespējas:
808 nm modelim lielākā jauda var sasniegt 150 W.
Vienkāršota, efektīva optiskā sistēma
Paralēls blīvēšanas process, pretkondensāta dizains
Ierīces ir piemērotas klientiem, kuri pieprasa spektrālo spilgtumu gan ideālā, gan skarbā darbības vidē.
Pielietojums:
Šķiedru lāzera sūknēšanas avots
Medicīniskā lāzera ārstēšana
Materiālu apstrāde
Zinātniskie pētījumi

Iepakojuma rasējums:

Datu lapas:
Preces Nr.: FC808DL150
Preces nosaukums: 150W 808nm šķiedras savienots diodes lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808±5nm |
| Izejas jauda | 150W |
| Spektrālais platums FWHM | 4,5 nm |
| Slīpuma efektivitāte | 12.5W/A |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 200um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | Pliks |
| Elektriskie | |
| Darba strāva | 11-12A |
| Sliekšņa strāva | 1A |
| Darba spriegums | 34.5V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 45% |
| Termiskā | |
| Darba temp. | 15~35℃ |
| Uzglabāšanas temp. | -20-55℃ |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0,3 nm/℃ |
Populāri tagi: 150w 808nm šķiedras savienoto diožu lāzera moduļu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










