Apraksts
1064nm 400W Fiber Coupled diode lāzers
Iezīme:
- 1064 nm viļņa garums
- Spektra platums FWHM: 5nm
- Šķiedru savienotājs: tukšs gals
Lietojumprogrammas:
- Rūpnieciskā gravēšana
- Rūpnieciskā ražošana
- Zinātniskie eksperimenti

Specifikācijas:
Preces Nr.: FC1064DL400
| Optiskais | Tipiskā vērtība |
| Centra viļņa garums | 1064 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda | 400W |
| Spektra platums FWHM | 5nm |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols |
200um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1m |
| Šķiedru jakas diametrs | 0,9 mm |
| Šķiedru savienotājs | Pliks gals |
| Elektriskās | |
| Sliekšņa strāva Ith | 2A |
| Darba strāvas Lop | 18A |
| Darba spriegums Vop | 50V |
| Termiskā | |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70 grādi |
| Testa temperatūra | 25 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0,3nm/grāds |
Zīmējums:

Šis produkts nodrošina 200 μm kodolšķiedru, izmantojot jaunas paaudzes lieljaudas patentētas mikroshēmas, kas optimizētas, lai saglabātu uzticamību ar lielu jaudu.
Daudzmodu sūkņa modulis ir spilgts, mazs, un tam ir vienkāršota siltuma pārvaldība. Diodes darbojas kā sadalīti siltuma avoti, kas nodrošina ūdens dzesēšanas arhitektūru ar paredzamu augstu uzticamību.

Populāri tagi: 1064nm 400w šķiedras savienoto diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā












