Apraksts
25Gbps 1310nm lāzera diode ar pigtail
Funkcijas:
- Koaksiālā pigtail pakete;
- Šķiedru pigtail ir FC/APC
- Zema tumšā strāva
- Darbības temperatūras diapazons: -40 līdz 85 grādiem .
Pieteikumi:
- CDMA/GSM pārraides sistēma;
- WDM sistēma;
- CATV atgriešanās ceļš;
- Cita analogās pārraides sistēma .

- 1310nm koaksiālajam DFB pigtail lāzera diodei ir lieliska simulācijas veiktspēja, ņemot vērā A lāzera diodi ., datu pārraides ātrums tiek kontrolēts 25GBPS, pamatojoties uz klienta vajadzībām, kas padara šo lāzera moduli ideālu lietošanai CATV, digitālā un analogā signāla pārnešana .}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}.
- Šie šķiedru savienotie 1310nm lāzera diodes ir pieejami kā noliktavas preces vai ar zemu troksni CW vai pulsējošo lāzera diodu vadītājiem. Tie ir saderīgi ar mūsu augstas ātruma nanosekundes pulsējošajiem vai ultrazemu troksni radītājiem, padarot tos par optimālu risinājumu telekomunikāciju vai specializētas datu centra komponentu izstrādei.
Datumu lapa
Vienums Nr. .:FC1310G25
| Optisks | |
| Centra viļņa garums | 1310nm |
| Viļņu garuma tolerance | ± 10 nm |
| Datu pārraides ātrums | 25 Gbps |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 9um |
| Šķiedras garums | 1m |
| Šķiedru savienotājs | FC/APC |
| Elektrības | |
| Darbības pašreizējā LOP | 100mA |
| Sliekšņa strāva | 8 maka |
| Darba sprieguma VOP | 2V |
| Termisks | |
| Darbības temperaments | 0 ~ 75 grāds |
Izmēri:
Lāzers ir iesaiņots polarizācijas turējošā šķiedru savienotā paketē, kas pārtraukta ar FC/APC savienotāju . Šķiedru pigtailim ir 900-} mikrona vaļīga piedurkne, kas ļauj lietotājam novietot šķiedras iespējas, lūdzu, lai iegūtu PM Fiber .}}}}} ir pieejami, lūdzu, uzziniet, lai uzzinātu par opcijām un {}}}}}} ir pieejami, lūdzu, uzziniet, lai uzzinātu par opcijām un {}}}}} ir pieejami.

Populāri tagi: 25Gbps 1310nm lāzera diode ar pigtail piegādātājiem, ražotājiem Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, izgatavota Ķīnā










