Apraksts
2W 1300nm brīvās telpas lāzerdiode
FS1300DL2 modulis ir uzlabota lieljaudas lāzerdiode, kas darbojas ar viļņa garumu 1300 nm, kas ir rūpīgi iesaiņota caurspīdīgā High Heat Load (HHL) iepakojumā. Šī izsmalcinātā ierīce ir aprīkota ar integrētu fotodiodi, termistoru un termoelektrisko dzesētāju (TEC), lai nodrošinātu rūpīgu temperatūras regulēšanu.
Galvenās iezīmes
Viļņa garums: 1300 nm ±10 nm
2 W CW optiskā izejas jauda
Iekšējā fotodiode
Integrēts termistors un TEC
HHL pakotne ar logu

Datumu lapa
Preces numurs:FS1300DL2
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 1300 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda | 2W |
| Elektriskie | |
| Darba strāvas Lop | <6A |
| Sliekšņa strāva Lth | <0.65A |
| Darba spriegums Vop | 1.2V |
| Termiskā | |
| Darba temp. | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temp. | -40~80 grādi |
Zīmējums:

Populāri tagi: 2w 1300nm brīvas vietas lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










