Apraksts
Īpaši viegla ar šķiedru savienota lāzera diode
Šīs īpaši vieglās ar šķiedru savienotās lāzerdiodes lieljaudas 915 nm lāzerdiodes nodrošina līdz 200 W izejas jaudu ar 4 nm emisijas joslas platumu. Daudzmodu šķiedru bizei ir 200 µm kodols, NA 0,22. Super Light Weight Fiber Coupled Laser Diode iepakojums ir kompakts, siltumefektīvs un paredzēts vienkāršai un drošai montāžai. Šīs 915 nm lāzerdiodes izmanto sūknēšanai (DPSS) ar diodes sūknējamiem cietvielu lāzeriem, kā arī apkures un attēlveidošanas lietojumiem.
Datu lapas:
Preces Nr.: FC915DL200-SLW
| Optiskais | Tipiskā vērtība |
| Centra viļņa garums | 915 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda | 200W |
| Īpaši viegla svara funkcija | 0.75g/W |
| Šķiedra | |
| Šķiedras garums/šķiedras apvalka diametrs | 1 m/0,9 mm |
| Šķiedru kodols | 200um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | Pliks gals |
| Elektriskās | |
| Darba strāva Iop | 35A |
| Sliekšņa strāva Ith | 2A |
| Darba spriegums Vop | 20V |
| Termiskā | |
| Testa temperatūra | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70 grāds |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0.3nm/grāds |
Zīmējums:
Populāri tagi: īpaši vieglo šķiedru savienoto lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










