Apraksts
120W 880nm ar šķiedru savienota lāzerdiode
Produkta apraksts
Funkcijas
- Viens viļņa garums
- Augsta savienojuma efektivitāte
- Termiskā saskarne ar pamatplāksni
- Mērogojama izejas jauda
- Taisnas šķiedras izvade
- Lietotājs maināms sprādziena vairogs
Izvēles piederumi
- Integrēts rādītājlāzers
- Integrēta monitora foto diode
- Integrēts NTC temperatūras sensors
- Šķiedru noteikšanas sensors

Datu lapa
Preces Nr.: FC880DL120
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 880 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±5nm |
| Izejas jauda | 120W |
| Šķiedra | |
| Šķiedras serdes diametrs | 200um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1m |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 15A |
| Sliekšņa pašreizējā Ith | 2A |
| Darba spriegums Vop | 25V |
| Termiskā | |
| Testa temp. | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temp. | -30-70 grāds |
| Viļņa garums Temp. Koeficients | ~0.05nm/grāds |
Zīmējums

Populāri tagi: 120w 880nm šķiedru savienoto lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










