10 W 915 nm ar šķiedru savienotu diožu lāzers
Ir izstrādāts 10 W lāzerdiodes modulis ar šķiedru{1}}savienotu izeju. Diodes lāzera lieljaudas-šķiedru-savienotā izeja tiek realizēta, izmantojot staru kolimācijas, telpiskā staru kūļa apvienošanas, staru kūļa formēšanas un šķiedru savienošanas tehnoloģijas, kuru pamatā ir iepakotie emitētāji.
Priekšrocības:
Kompakta struktūra un mazs izmērs: lieljaudas šķiedru lāzeriem ir kompakts dizains, tie aizņem maz vietas un ir viegli uzstādāmi un lietojami.
Augsta enerģijas pārveidošanas efektivitāte: šķiedru lāzeriem ir efektīvas enerģijas pārveidošanas iespējas, un tie var maksimāli palielināt ievades enerģijas izmantošanu.
Laba stara kvalitāte: šķiedru lāzeriem ir lieliska staru kvalitāte, un tie ir piemēroti augstas-precizitātes apstrādei un lietojumiem.
Ātrs apstrādes ātrums: lieljaudas-šķiedru lāzeriem ir liels apstrādes ātrums, kas uzlabo ražošanas efektivitāti.
Laba siltuma izkliede un augsta uzticamība: šķiedru lāzeriem ir laba siltuma izkliedes veiktspēja un augsta uzticamība, kas nodrošina ilgstošu- stabilu darbību.

| Specifikācija: | |
| Izejas jauda | 10W |
| Centra viļņa garums | 915 nm |
| Spektrālais platums (FWHM) | 3,5 nm |
| Sliekšņa strāva | 0.55A |
| Darba strāva | 11.0A |
| Darba spriegums | 1.75V |
| Konvencijas efektivitāte | 48% |
|
Viļņa garums pret temperatūru |
0,3nm/grāds |
| Slīpuma efektivitāte | 0.9W/A |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70 grādi |
| Darba temperatūra | 15-55 grādi |
| Serdes diametrs | 105μm |
| Skaitliskā diafragma | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |


Populāri tagi: 10w 915nm šķiedras savienoto diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










