Apraksts
140 mw 650 nm ar šķiedru savienotu diožu lāzers
Galvenās iezīmes:
Augsta izejas jauda / spilgtums Augsta efektivitāte
Pieejams pielāgots iepakojums Pieejami pielāgoti viļņu garumi
Lietojumprogrammas:
Medicīniskā, spektrālā analīze, pētniecība

Specifikācija:
Preces Nr.: FC650DL140
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 650±10nm |
| Izejas jauda | 140mW |
| Darba režīms | CW |
| Spektrālais platums FWHM | < 6nm |
| Slīpuma efektivitāte | 0.8W/A |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 105 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | FC/PC |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | 0.3A |
| Sliekšņa strāva Ith | 0.1A |
| Darba spriegums Vop | 2.4V |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 20~30℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20-70℃ |
| Viļņa garums Temp. Koeficients | <0,1nm/℃ |
Zīmējums:

Populāri tagi: 140mw 650nm šķiedras savienoto diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










