150 W 1064 nm ar šķiedru savienota lāzera diode
Iespējas:
1064 nm viļņa garums
Liela jauda līdz 150W
Šķiedru kodols: 106,5 um
Bezgala savienotājs, SMA905 savienotājs nav obligāts
Lietojumprogrammas:
Šķiedru lāzera sūknēšana, medicīnas...
Specifikāciju lapa:
Preces Nr.: FC1064DL150
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 1064 nm |
| Izejas jauda | 150W |
| Spektrālais platums FWHM | 5nm |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 106,5 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1.5m |
| Šķiedru savienotājs |
SMA905 |
| Elektriskās | |
| Darba strāva | 0.7A |
| Sliekšņa strāva | 12A |
| Darba spriegums | 31.5V |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 15-35 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20-70 grāds |
| Viļņa temp. Koeficients | 0.3nm/grāds |
Zīmējums:
FAQ:
Vai jūs varētu veikt OEM (projektēt un ražot lāzerus klientam)?
Jā, mums ir profesionāla pētniecības un attīstības komanda, tostarp programmatūras, aparatūras, elektronikas un dizaineru 3D nodaļa, un mums ir pietiekami daudz iespēju ražot lāzerus pilnībā atbilstoši klienta prasībām.
Kā ar piegādi?
Mēs varam piedāvāt pakalpojumus no durvīm līdz durvīm pa gaisu, tikai atkarībā no jūsu faktiskā pieprasījuma. Piemēram, DHL, UPS, TNT, FEDEX
Kāds ir izpildes laiks?
Parasti 3-5 dienas. Pielāgotiem produktiem nepieciešamas 15 darba dienas.
Populāri tagi: 150w 1064nm šķiedru savienoto lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










