Apraksts
15 W 1940 nm ar šķiedru savienotu diožu lāzers
Iespējas
- Viens viļņa garums
- Augsta savienojuma efektivitāte
- Rūpnieciskā ūdens dzesēšana
- Mērogojama izejas jauda
- Lietotājs maināms sprādziena vairogs
Izvēles piederumi
- Rādītāja lāzers
- Monitora foto diode
- NTC temperatūras sensors
- Šķiedru noteikšanas sensors

Datu lapas
Preces Nr.: FC1940DL15
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 1940 nm |
| Viļņa garuma tolerance | +-20nm |
| Izejas jauda | 15W |
| Spektrālais platums FWHM | 6nm |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 200um |
| Šķiedras garums | 1.5m |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | 2.3A |
| Sliekšņa strāva Ith | 0.4A |
| Darba spriegums Vop | 38V |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 15~35℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20~70℃ |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | ~0,3nm/℃ |
Detalizēts izmērs:
![V4{]L25ARO1V0ZT6(7VG0M6](/Content/uploads/202098745/20200723134402bd8b3130e584451baeefe1db2e9f87a8.png)
Populāri tagi: 15w 1940nm šķiedras savienoto diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










