Šķiedru savienoti lāzera diožu moduļi
Pārskats
Funkcijas:
Šķiedra: 105um/0,22NA/1-2m/SMA905
Šķiedras garumu var pielāgot
Noņemama šķiedra, mērķēšanas sija, PD, termistora funkcijas pēc izvēles
Diodes lāzera mikroshēma no Vācijas un submount no Japānas
Kalpošanas laiks: vairāk nekā 10000 stundas
Ir pieejams cits viļņa garums un izejas jauda, lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.
E-pasts: info@brandnew-china.com
Lietojumprogrammas:
Aizsardzības lauks: apgaismojums, sensors
Rūpniecības joma
Medicīniskā lāzerterapija: bio-ārstēšana, terapeitiskās procedūras, estētiskās procedūras
Zinātne un pētniecība
Beigt sūknēšanu
Plastmasas metināšana

Specifikāciju lapa
Preces Nr.: FC915DL70
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 915 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda | 70W |
| Spektrālais platums FWHM | 6nm |
| Slīpuma efektivitāte | 4W/A |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 105 um |
| Šķiedras garums | 1-2m |
| Šķiedra NA | 0.22NA |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 14.5A |
| Sliekšņa strāva Ith | 1.1A |
| Darba spriegums Vop | 9.6V |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 15-35 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20-70 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0,3nm/grāds |
Iepakojuma rasējums:

FAQ:
Kādi ir jūsu maksāšanas noteikumi?
T/T vai Western Union pēc jūsu izvēles.
Kas ir iepakojums?
Oriģinālais kartona iepakojums. Vai arī pēc klientu prasībām.
Populāri tagi: šķiedru savienoto lāzerdiožu moduļu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










