180 W 976 nm viļņa garuma bloķēts ar šķiedru savienots diodes lāzers
180 W 976 nm viļņa garuma bloķēta šķiedras savienojuma diodes lāzers sastāv no šķiedru-savienotas pusvadītāju lāzerdiodes, optiskās šķiedras un staru veidojošas optikas. Pusvadītāju lāzera diode sastāv no pusvadītāju materiāla, kas iestiprināts starp diviem elektrodiem, un tas rada šauru, kolimētu lāzera gaismas staru pie tuvu -infrasarkanā viļņa garuma. Izvades stars ir savienots ar viena-režīmu vai vairāku-režīmu optisko šķiedru, kas virza gaismu lielos attālumos ar minimālu intensitātes zudumu. Staru veidošanas optikā ietilpst lēcas un difrakcijas režģi, ko izmanto, lai veidotu un kontrolētu izejas staru virzienu.
Ātra informācija:
Diodes darbojas kā izkliedēti siltuma avoti, nodrošinot gaisa- vai ūdens-dzesēšanas arhitektūru ar paredzamu augstu uzticamību.

Datu lapa:
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 976±1nm |
| Izejas jauda | 180W |
| Spektrālais platums FWHM | 1nm |
| Viļņa garuma maiņa ar strāvu | 0,03 nm/A |
| Šķiedra | |
| Šķiedras serdes/apšuvuma/bufera diametrs | 200um/220um/320um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras garums/šķiedras aizsargcaurule | 1,5–2 m/0,9 mm pilna jaka |
| Šķiedru savienotājs | Pliks gals |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 13-14A |
| Sliekšņa strāva Ith | 0.9A |
| Darba spriegums Vop | 31~35V |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra (nav{0}}kondensācijas) | 25-35 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra (nav{0}}kondensācijas) | -20-70 grādi |


Populāri tagi: 180w 976nm viļņa garuma bloķēta šķiedra savienota diožu lāzera piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










