200W 976nm VBG lāzerdiodes modulis
Pārskats
Galvenās funkcijas:
Viens emitētājs{0}}ar skaļuma Bragg režģa (VBG) laer diodes moduli.
Stabilizēts spektrs atkarībā no temperatūras un strāvas
Īpaši šaura viļņa garuma (976±1nm) nobīde plašā strāvas (1-14A) un temperatūras diapazonā.
200W CW režīma jauda.
Daudzmodu šķiedra: 0,22 NA, šķiedras serdes diametrs 135 um.
Vadošais spilgtums un uzticamība
Lietojumprogrammas:
Šķiedru lāzera sūknēšana
Cietvielu{0}}lāzera sūknēšana
Tiešā diožu materiālu apstrāde

Absolūtos maksimālos vērtējumus ierīcei var piemērot tikai īsu laiku.
Izstrādājuma darbība ārpus tā maksimālās vērtības var izraisīt ierīces kļūmi vai drošības apdraudējumu.
Veiciet īpašu piesardzību, lai novērstu ESD.
Datu lapa:
Preces Nr.: FC976WS200
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 976 nm |
| Viļņa garuma tolerance | +-1nm |
| Izejas jauda | 200W |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 14A |
| Sliekšņa strāva Ith | 2A |
| Darba spriegums Vop | 32V |
| Šķiedra | |
| Šķiedras serdes diametrs | 135 um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras garums | 1m |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 25 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0,03nm/grāds |
Zīmējums:

Populāri tagi: 200w 976nm vbg lāzerdiodes moduļu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










