Augstas jaudas 350W 976nm stabilizēta lāzera diode
976nm 350W VBG stabilizēts viļņu garuma diodes lāzers ir jaunākais risinājums šķiedras lāzera sūknēšanas tirgum . Lāzera diodes dizains piedāvā augstu atgriezeniskās saites aizsardzību no jebkura šķiedru lāzera viļņa garuma . 976NM 350W līdz stabilizētu Waveltength viļņa garums .
Funkcijas:
Pamatojoties uz viena ugunsgrēka vietas lāzera moduli;
Augsta izejas jauda 350W;
Augsta stabilitāte;
0,22NA 200 μmcore multimodu šķiedra;
Paralēla metinātā 2- tapu aizzīmogota pakete;
Standarta centrālā viļņa garums 976nm .
Pieteikumi:
Medicīniskā aprūpe;
Sūkņa avots;
Materiālu apstrāde .

Spec lapa:
Vienums Nr. .: FC976WS350
| Optisks | |
| Centra viļņa garums | 976nm |
| Viļņu garuma tolerance | ± 1 nm |
| Izejas jauda | 350W |
| Elektrības | |
| Darbības strāvas IOP | 25A |
| Sliekšņa strāva Ith | 2A |
| Darba sprieguma VOP | 40V |
| Šķiedra | |
| Šķiedru serdes diametrs | 200um |
| Šķiedru skaitliskā atvērums | 0,22NA |
| Šķiedru savienotājs | Kails |
| Termisks | |
| Darbības temperatūra . | 25 grādi |
| Glabāšanas temp . | -20 ~ 70 grāds |
| Viļņu temp . koeficients | 0,03nm/ grāds |
Iepakojuma zīmējums:

Populāri tagi: Augstas jaudas 350W 976nm stabilizēti lāzera diožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, izgatavota Ķīnā










