Apraksts
10 stieņu diožu lāzeru bloks
Produkta apraksts
Funkcijas
Diodes lāzera bloks ar aizsarglogu.
Vienkārša ūdens dzesēšana, bez augsta spiediena un augstas kvalitātes ūdens.
808 nm viena viļņa garuma vai trīskāršā viļņa garuma kombinētā opcija
Vienmērīga enerģijas sadale
Novatoriskā Laser Collimated Technology tehnoloģija padara enerģiju koncentrētāku
Lietošanas padomi:
Faktiskā ūdens plūsma caur lāzeru ir lielāka vai vienāda ar 4,5 l/min;
Terminālis izmanto klientu, lai nomainītu filtru 6 mēnešus, lai nodrošinātu normālu ūdens plūsmu un nodrošinātu lāzera darbību drošā temperatūrā.


Datu lapa
Preces Nr.:WC781VS600
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 755 nm, 808 nm, 1064 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda uz joslu | 60W |
| Stieņu skaits | 10 |
| Impulsa platums | Mazāks vai vienāds ar 400 ms |
| Darba cikls | Mazāks vai vienāds ar 40% |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | ~50A |
| Sliekšņa pašreizējā Ith | ~10A |
| Darba spriegums Vop | ~19V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ~50% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 20-30 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grāds |
Izmēru zīmējums:

Populāri tagi: 10 bāru diožu lāzeru masīvu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










