Lieljaudas diožu lāzeru bloks
Liela jauda: lieljaudas diožu lāzera bloks var sasniegt lielāku kopējo izejas jaudu, apvienojot vairākas lāzera vienības.
Zema smaida efekts: lieljaudas diožu lāzeru masīvam ir zema smaida efekta īpašības, kas nozīmē, ka lāzera stars izplatīšanās laikā var saglabāt nelielu viļņu frontes izkropļojumu, lai nodrošinātu stara kvalitāti.
Augsta uzticamība: lieljaudas diožu lāzeru blokam ir saprātīgs dizains un kompakta struktūra, un tas var uzturēt stabilu darba stāvokli dažādās lietojumprogrammās. Tie ir piemēroti rūpnieciskiem, zinātniskiem pētījumiem, medicīnai un citām jomām
Iezīme:
Vācija lāzera josla 6 bāri, 10 bāri, 12 bāri
To izmanto daudzu zīmolu matu noņemšanas rokas instrumentu remontam un nomaiņai.
viļņa garums 808 vai jaukts viļņa garums kā 755 nm, 808 nm un 1064 nm.

Datu lapa
Preces Nr.: WC808VS600
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Darba režīms | QCW |
| Izejas jauda uz joslu | 60W |
| Stieņu skaits | 10 |
| Ātrās ass novirze (FWHM) | 38Deg |
| Lēnas ass novirze (FWHM) | 12Deg |
| Elektriskās | |
| Darba strāva | ~50A |
| Sliekšņa strāva | ~10A |
| Darba spriegums | ~18V |
| Konversijas efektivitāte | ~50% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 20-30 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grādi |
Pakas rasējums

Populāri tagi: lieljaudas diožu lāzeru bloku piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










