12 stieņu 1200 W vertikālās diodes lāzers
Pārskats
Galvenās funkcijas:
100W uz joslu (cita izvēle, piemēram, 50W uz joslu, lūdzu, sazinieties ar mums)
3 vilnis: 760nm 808nm 1064nm
Darba režīms QCW
Ar ūdeni dzesējama vertikāla kaudze
Viļņu garumi:
755 NM 1064 NM gara impulsa lāzers: augsta melanīna absorbcija, augstas enerģijas kvazi-sprādzienbīstama sekrēcija, noņem noturīgus plankumus, kurus ir grūti noņemt, veicot strūklu slāni pa slānim; Tā kā enerģijas sekrēcija ir salīdzinoši viegla, tā var efektīvi uzlabot ne-plankumainu pigmentāciju un blāvu ādas krāsu.

Specifikāciju lapa:
Preces Nr.: WC781VS1200
Preces nosaukums: 1200W 7608081064nm ar ūdeni dzesējams vertikālais diodes lāzers
| Optiskais | Tipiskā vērtība |
| Centra viļņa garums | 760nm/808nm/1064nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Darba režīms | QCW |
| Izejas jauda uz joslu | 100W |
| Stieņu skaits | 12 |
| Ātrās ass novirze (FWHM) | 38Deg |
| Lēnas ass novirze (FWHM) | 12Deg |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 100A |
| Sliekšņa strāva Ith | 20A |
| Darba spriegums Vop | 24V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | 45% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 15-30 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grādi |
Darba stāvoklis uz joslu:

Iepakojuma rasējums:


Populāri tagi: 12 bāru 1200w vertikālās kaudzes diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










