Apraksts
Focuslight Laser Stack modulis ar 5 stieņiem
Iespējas:
Mikro kanāls, 100w uz bāru
Focus Light lāzera diožu kaudze 3 bar 4 bar 5 bar pēc izvēles
Unikāla zelta pārklājuma tehnoloģija ar augstu uzticamību un stabilitāti
Katra kaudze tiks pilnībā pārbaudīta, un tai būs 8 stundu degšanas tests.
Kvalitātes garantija ir 18 mēneši. Metienu skaits:>30 miljoni.





Specifikāciju lapa
Preces Nr.: WC808VS500
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Izejas jauda uz joslu | 100W |
| Stieņu skaits | 5 |
| Impulsa platums | ≤400 ms |
| Cikls | ≤40% |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | ~100A |
| Sliekšņa strāva Ith | ~10A |
| Darba spriegums Vop | ~12V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ~50% |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 20~30℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55℃ |
Zīmējums
![{]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Populāri tagi: fokusa gaismas lāzera kaudzes modulis ar 5 bāru piegādātājiem, ražotājiem Ķīnā, rūpnīcā, vairumtirdzniecībā, ražots Ķīnā










