Trīsviļņu diodes lāzera modulis
Iespējas:
trīskārši viļņu garumi, labākais rezultāts visiem ādas tipiem un visiem matu tipiem755 nm nodrošina jaudīgāku melanīna hromofora enerģijas absorbciju, padarot to ideāli piemērotu gaišiem un plāniem matiem. Tas ir vērsts uz matu folikulu izspiedumu un ir īpaši efektīvs virspusēji iestrādātiem matiem
808 nm ir klasisks lāzera epilāciju viļņa garums, 808 nm viļņa garums nodrošina dziļu iekļūšanu matu folikulā ar lielu vidējo jaudu, piemērots lielākajai daļai ādas tipu un matu tipu
1064 nm viļņa garumu raksturo zemāka melanīna absorbcija, padarot to par mērķtiecīgu risinājumu tumšākiem ādas tipiem. Tajā pašā laikā 1064 nm nodrošina visdziļāko iekļūšanu matu folikulā.


Datu lapas
Preces Nr.:WC781VS600
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 755 nm, 808 nm, 1064 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda uz joslu | 50W/60W |
| Stieņu skaits | 10 |
| Impulsa platums | ≤400 ms |
| Cikls | ≤40% |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | ~50A/60A |
| Sliekšņa strāva Ith | ~10A |
| Darba spriegums Vop | ~19V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ~50% |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 20~30℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55℃ |
Pakas rasējums

Populāri tagi: trīskāršā viļņa diodes lāzera moduļu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










