Nomainiet Focuslight lāzera diožu kopu
Focuslight 808 810 Nomainiet apkopes pakalpojumu lāzera skursteni 7 Bars 8 Bars
Iezīme:
- Mikrokanālu masīvs, kas ievests no Vācijas
- kalpošanas laiks: lielāks vai vienāds ar 10 000 stundām
- Fokusa gaismas alternatīvas
- Pielāgojams
- Renovācijas un remonta pakalpojumi
- Ļoti rentabla{0}}, augsts enerģijas blīvums, piemērots ilga impulsa-platuma darbībai
Pielietojums:
- Paredzēts Clearlight LD808, ILOODA rokturu remontam vai tās pašas sērijas rokturu nomaiņai
- Nomainiet Focuslight lāzera diožu kopu

Datu lapa:
Preces Nr.: MC808DL800
Preces nosaukums: 808nm 800W mikrokanālu vertikālā skursteņa diodes lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Darba režīms | CW |
| Izejas jauda | 800W |
| Stieņu skaits | 8 |
| Ātrās ass novirze (FWHM) | 38Deg |
| Lēnas ass novirze (FWHM) | 12Deg |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 100A |
| Sliekšņa strāva Ith | 28A |
| Darba spriegums Vop | 16V |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 20-30 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grādi |
| Dzesēšanas šķidrums | Destilēts ūdens |
| Plūsmas ātrums | 3-4L/min |
| Maksimālais ieplūdes spiediens | 350-500Kpa |
| Ūdens temperatūra (bez kondensāta) | 23-27 grādi |
| Filtrētas ūdens daļiņas | < 20 um |
Pakas zīmējums

Focuslight lāzera remonta un atjaunošanas{0}}process:
- Iesniedziet informāciju un paraugus
- Nosūtīt lāzerdiodes galvu remontēt;
- Ja oriģinālu nevar nosūtīt atpakaļ, lūdzu, norādiet diodes struktūras diagrammu un izmēru;
- Mēs varam salabot oriģinālo vai pārveidot un izgatavot līdzvērtīgu kaudzi.
- Demontāža un pārbaude
- Izjauciet lāzera bloku un pārbaudiet mikrokanālu kopu (piemēram, Clearlight LD808, ILOODA, Dilas), lai noteiktu izmantojamās gaismas joslas;
- Iekšzemes makrokanālu kopumiem pārbaudiet tos kopumā;
- Ja ir izmantojamas gaismas sloksnes, remonta izmaksas tiks attiecīgi samazinātas.
- Montāžas un novecošanas pārbaude
- Tīrā laboratorijā uz siltuma izkliedes pamatnes uzstādiet kvalificētas gaismas sloksnes un Vācijas importētās mikrokanālu dzesēšanas ribiņas;
- Stingri veikt montāžas un veiktspējas testus;
- Katru kaudzīti var piegādāt tikai pēc 8 stundu ilgas sadedzināšanas-novecošanās pārbaudes.

Clearlight LD808/ILOODA/Dilas roktura remonta process:
Problēmas apstiprinājums:
Sūtiet bojātā roktura vai lāzera galviņas fotoattēlus/video (īpaši dažādi kaudzes skati).priekšējais skatsunapakšējais skatsattēli), lai apstiprinātu stieņu numuru un ūdens caurumu atrašanās vietu. izmantojot e-pastu vai WhatsApp.
Sūtīt paraugus:
Nosūtiet bojāto Alma Soprano XL/ICE rokturi vai 808 nm lāzerdiožu kaudzi.
Bezmaksas pārbaude un piedāvājums:
Mūsu inženieri veiks pārbaudi un sniegs jums bezmaksas remonta piedāvājumu.
Apstipriniet remontu:
Kad būsiet apstiprinājis piedāvājumu, mēs sāksim remontu.
Nomainiet gaismas joslu:
Noņemiet bojāto lāzera gaismas joslu un uzstādiet jaunu.
Pieņemšanas ziņojums:
Pēc remonta pabeigšanas jums tiks nosūtīts pārbaudes ziņojums, fotoattēli un video.
Iepakojums un nosūtīšana:
Atjaunotais rokturis/lāzera galva tiks pareizi iesaiņota un nosūtīta jums atpakaļ

Populāri tagi: nomainiet fokusa gaismas lāzera diožu kaudzes piegādātājus, ražotājus Ķīna, rūpnīcas, vairumtirdzniecības, ražotas Ķīnā












