500 W 808 nm makro kanālu lāzera stienis
Iespējas:
10 lāzera stieņi ar 50 W izejas jaudu uz vienu stieni
Trīskāršs viļņa garums ir pieejams visiem ādas tipiem
Lāzera stienis ir importēts no Vācijas, radiators ir no Japānas, ar nobriedušu montāžas tehnoloģiju
To izmanto daudzu zīmolu matu noņemšanas mašīnu remontam un nomaiņai, piemēram, ADSS, Sincoheren, Syntech
Pielietojums:
Lāzera skaistumkopšanas aprīkojums
Mērinstruments
Sūknēšanas avots cietvielu lāzeram
Kriolipolīze Tievēšana
Iepakojuma rasējums:
![4F]1_($T[0{KNMLX8)MX6X6](/Content/upload/201998745/201909021413017852323.png)
Datu lapas:
Preces Nr.: WC808VS500
Preces nosaukums: 500W 808nm ar ūdeni dzesējams vertikālais diodes lāzers
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 808±10nm |
| Izejas jauda uz joslu | 50W |
| Stieņu skaits | 10 |
| Darba režīms | QCW |
| Ātrās ass novirze (FWHM) | 38 grādi |
| Lēnas ass novirze (FWHM) | 12Deg |
| Impulsa platums | ≤400 ms |
| Cikls | ≤40% |
| Elektriskie | |
| Darba strāva Iop | ~50A |
| Sliekšņa strāva Ith | ~10A |
| Darba spriegums Vop | ~19V |
| Jaudas pārveidošanas efektivitāte | ~50% |
| Termiskā | |
| Darbības temperatūra | 20-30℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55℃ |
| Citi | |
| Dzesēšanas šķidrums | Destilēts ūdens |
| Plūsmas ātrums/josla | 4~6L/min |
| Maksimālais ieplūdes spiediens | 350 ~ 500 kPa |
| Ūdens temperatūra | 23~27℃ |
| Filtrētas ūdens daļiņas | & lt;20μm |
Populāri tagi: 500w 808nm makro kanālu lāzera stieņu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










