Apraksts
30 W 960 nm ar šķiedru savienota lāzera diode
produkta apraksts
Tas piedāvā uzticamu un efektīvu darbību ar ilgu kalpošanas laiku un lielu izejas jaudu, padarot to piemērotu plašam rūpniecisku un zinātnisku lietojumu klāstam. Lāzera kompaktais izmērs un ērtā integrācija ar optisko šķiedru un citām optiskām sistēmām padara to par ideālu izvēli materiālu apstrādei, zinātniskai izpētei un medicīniskai ārstēšanai.
SMA905 šķiedras savienotājs
0.22NA skaitliskā diafragma
2 pinu augstas stabilitātes pakete

Pieteikums
Medicīnas
Sūknēšana
Materiālu apstrāde
IR apgaismojums
Specifikācija
Preces numurs: FC960DL30
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 960 nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Izejas jauda | 30W |
| Darba režīms | CW |
| Šķiedra | |
| Šķiedru kodols | 105 um |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |
| Elektriskie | |
| Darbības strāva Iop | 12A |
| Sliekšņa strāva Ith | 1A |
| Darba spriegums Vop | 6V |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 25 grādi |
| Viļņa garuma temperatūras koeficients | 0.35nm/grādos |
Izmērs

Populāri tagi: 30w 960nm šķiedru savienoto lāzerdiožu piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










