Apraksts
10 W 1940 nm noņemams ar šķiedru savienots diodes lāzers
Produkta apraksts
Funkcijas
- 640 nm redzams sarkans + 1940nm vidus-infrasarkanais starojums vairāku-scenāriju lietošanai
- 200 μm šķiedras kodols + SMA905 spraudņu-un-savienotājs, kas nodrošina ātru
- Zema termiskā pretestība, stabila nepārtraukta viļņa (CW) izeja
- Kompakta struktūra, nemanāma integrācija
Lietojumprogrammas
- Divu{0}}režīmu materiālu apstrāde: polimēru un kompozītmateriālu precīza marķēšana/griešana (1940 nm absorbcijai + 640 nm izlīdzināšanai)
- Biomedicīnas pētījumi: fluorescences ierosme (640 nm) + mīksto audu apstrāde (1940 nm ūdens absorbcija)
- Duālā{0}}joslu sensors: rūpnieciskās gāzes noteikšana (1940 nm) + vizuālā pozicionēšana un izlīdzināšana (640 nm)
- Optiskais eksperiments: vairāku-viļņu garumu lāzera-materiālu mijiedarbības pētījumi zinātniskās laboratorijās

640/1940 nm divu viļņu{2}}lāzera diode ar 200 μm SMA905 spraudni-un-atskaņošanas šķiedru nodrošina elastīgu vairāku-joslu izvadi un bezproblēmu{8}šķiedru apmaiņu. Tas izceļas ar divējā{10}}režīmu materiālu apstrādi, biomedicīnas izpēti un divjoslu{11}}sensēšanu, izmantojot plug-and-konstrukciju, kas racionalizē apkopi un sistēmas pārkonfigurēšanu.
Datu lapa
Preces Nr.: FC1940CB10
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums 1 | 640nm/0,2W |
| Centra viļņa garums 2 | 1940nm/10W |
| Darba režīms | CW |
| Šķiedra | Noņemams |
| Šķiedru kodols | 200um |
| Šķiedru skaitliskā apertūra | 0.22NA |
| Šķiedras garums | ~1m |
| Šķiedru savienotājs | SMA905 |
| Elektriskās | |
| Darbības strāva Iop | 10A |
| Sliekšņa strāva Ith | 2A |
| Darba spriegums Vop | 23V |
| Mērķēšanas stars | Pēc izvēles |
| NTC | Pēc izvēles |
| Termiskā | |
| Testa temperatūra | 25 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -30-70 grādi |
Detalizēts izmērs:

Populāri tagi: 10w 1940nm šķiedras savienoto diožu lāzeru piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










