Trio diožu lāzera stieņa nomaiņa

Funkcijas:
Trio viļņa garuma lāzera diožu kaudze matu noņemšanas mašīnas nomaiņai
755 nm: jaudīgāka enerģijas absorbcija no melanīna. Plašs dažādu matu un ādas tipu klāsts ir ideāli piemērots. Īpaši piemērots garums gaišiem un plāniem matiem.
808 nm: dziļa iekļūšana matu folikulā ar vidēju-stipru enerģiju ar augstu atkārtošanās ātrumu ātrākai terapijai un normālai melanīna uzsūkšanai. Piemērots garums tumšākai ādai. Roku, pēdu, vaigu un zoda ārstēšanai.
1064 nm: zema melanīna absorbcija, koncentrējoties uz tumšāku ādas tipu. Nodrošina visdziļāko iekļūšanu matu folikulā, galvas matos, padusēs un intīmajās zonās.

Datu lapa
Preces Nr.: WC808VS600
| Optiskais | |
| Centra viļņa garums | 755nm/808nm/1064nm |
| Viļņa garuma tolerance | ±10 nm |
| Darba režīms | QCW |
| Izejas jauda uz joslu | 60W |
| Stieņu skaits | 10 |
| Ātrās ass novirze (FWHM) | 38Deg |
| Lēnas ass novirze (FWHM) | 12Deg |
| Impulsa platums | Mazāks vai vienāds ar 400 ms |
| Darba cikls | Mazāks vai vienāds ar 40% |
| Elektriskās | |
| Darba strāva | ~50A |
| Sliekšņa strāva | ~10A |
| Darba spriegums | ~18V |
| Konversijas efektivitāte | ~50% |
| Termiskā | |
| Darba temperatūra | 20-30 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | 0-55 grādi |
Pakas rasējums

Populāri tagi: trio diode lāzera stieņu nomaiņas piegādātāji, ražotāji Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, ražots Ķīnā










